Garanti ve İade Koşulları

Cam Kavanoz ballarda kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.birizbadem.com a iletilmesi  ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

 

İadeniz bize ulaşınca e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

 

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

 

 

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

 

Eğer vergi  mükellefi değilseniz, almış  olduğunuz  ürünü  iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili  iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak  doldurduktan  sonra imzalayarak  ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir.  Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak  surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

 

 

İade Adresi: Biriz Badem ve Badem Ürünleri İmalat San ve Tic Ltd Şti

Adanalıoğlu Yolu Üzeri Sarıibrahimli Mah. Kanalaltı Mevkii No:54 Akdeniz/MERSİN

Destek için info@birizbadem.com  veya  0533 6994253 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.