Gizlilik ve Garanti

Bu yazı BİRİZ BADEM’in gizlilik politikasını içerir. ALICI olarak www.birizbadem.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

BİRİZ BADEM üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. ALICI'nın kişisel bilgilerinin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi BİRİZ BADEM’in birinci önceliğidir. Bu vermiş olduğunuz bilgiler belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Olası sistemle ilgili sorunların tespiti ve bunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için BİRİZ BADEM gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca  online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz BİRİZ BADEM tarafından görülmez ve kaydedilmez. ALICI'ların sitemize üyelik, ürün / hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgileriniz (isminiz, soyadınız, email adresiniz, telefon numaranız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi vermemizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi  kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. Şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. Şahıslara (bankalara, kredi kartı şirketleri vb) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL sistemi ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili tüm soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden e-mail gönderebilirsiniz.

 

BİRİZ BADEM ve BADEM ÜRÜNLERİ İMALAT SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ.

HACIYUSUF MAH. SALİHEFENDİ CAD. NO: 1 KAT:1 Ağın/ELAZIĞ

 e-mail:  info@birizbadem.com